Stropy napínané
v Blansko

m2
Povlak
Odhadované náklady
850 850 1065 935 980
Dvouúrovňové napínané stropy
Matné napínané stropy
Napinany strop в v dětském pokoji
Matné napínané stropy
Napinany strop в v dětském pokoji
Lesklé napínané stropy
Napinany strop v kancelářích a domácnostech
napínané stropy cena
napínané stropy
  • Lesklé
  • Matné
  • Dvouúrovňové
  • S fotografickým tiskem
  • Podsvícený

Lesklé napínané stropy jsou vysoce reflexní. Kromě luxusního vzhledu mají vysokou odolnost proti vodě, a proto jsou vhodné pro instalaci v místnostech s vysokou vlhkostí. Také se tyto povrchy snadno udržují, mají vysokou životnost a jsou odolné proti opotřebení.

Velice dobře vypadají v kuchyni. V tomto případě je možné zvolit různé odstíny. Místnost bude vypadat nejen atraktivně, ale také vizuálně širší. To platí zejména pro malé kuchyně.

Lesklé napínané stropy v Blansko se dokonale kombinují s různými styly: od retro po klasiku. Návrháři dávají přednost lesklým podhledům kvůli možnosti experimentovat. Výsledkem bude, že lesk bude vypadat luxusně a jakýkoli interiér bude kompletní a esteticky příjemný.

Kromě přitažlivosti materiálu vyniká i indikátor izolace vlhkosti. Je Ideální pro byty. Pokud sousedé shora zapomenou vypnout vodu, pak strop udrží vodu a zachrání všechny opravy před zničením. Lesklý strop zadrží 100 kg vody na metr čtvereční.

Je třeba podtrhnout, že materiál omezí výskyt hub a plísní. To je velmi dobré při instalaci v kuchyni, kde neustálá změna klimatických parametrů vyvolává rozmnožování mikroflóry.

z 850 Kč/m2

Matné napínané stropy jsou jedním z nejdostupnějších materiálů. Cena je mnohem levnější než lesklých. Zároveň mají stejné vlastnosti jako podhledy lesklé a jsou také vizuálně atraktivní. Při instalaci ve velkých ložnicích a halách se nemusíte starat o viditelnost přechodů. Pouhým okem nejdou vidět, což umožňuje natáhnout strop ve velkých místnostech.

Jsou vyrobeny z ekologických materiálů, což znamená, že jsou naprosto bezpečné pro lidské zdraví. Díky vysoké odolnosti vůči vlhkosti jsou matné napínané stropy vodotěsné. Instalace matných napínaných stropů v Blansko se vyznačuje vysokou rychlostí a jednoduchostí celého postupu, který obvykle netrvá déle než 3 hodiny. Široká škála barev a textur umožní uspokojit přání těch nejnáročnějších zákazníků.

Při výběru povrchu berte na vědomí, že matné stropy jsou rozděleny podle dvou kritérií. Prvním je materiál. Druhým je paleta barev. Obě kritéria jsou připravena potěšit širokou škálu možností. Dokonce i nejnáročnější zákazníci si proto budou moci najít perfektní verzi stavebního materiálu.

Tenčí, ale odolnější je plátno vyrobené z PVC fólie. Jeho tloušťka je od 0,15 do 0,18 milimetrů. Zároveň je ale schopen odolat tlaku 100 kg / m2. Povrch je hladký a snadno se čistí. Skvělá možnost, která bude sloužit mnoho let.

z 850 Kč/m2

Dvouúrovňové napínané stropy jsou komplexním víceúrovňovou konstrukcí, která dodává interiéru exkluzivní vzhled. Pomocí kontrastních odstínů a textur mohou obrazy vizuálně zónovat prostor a skrývat jakékoli nepravidelnosti a výčnělky na stropě. Samotný povrch se vyznačuje jednoduchou a snadnou údržbou.

Tento způsob často používají designéři, kteří chtějí přidat neobvyklé prvky do interiéru – 3D obrazy. Montáž probíhá v několika fázích, ale při dodržení všech jemností, můžete získat opravdu jedinečnou verzi designového stropu.

Dvouúrovňové stropy v Blansko vypadají skvěle v ložnici a obývacím pokoji, kde je důležité vytvořit příjemné podmínky k bydlení. Méně se instalují v kuchyni, protože plátno nezvládá dobře podmínky vnitřního klimatu místnosti.

Je důležité si uvědomit, že takový povrch bude relevantní pouze pro místnosti s vysokými stropy. Dvouúrovňové stropy vizuálně snižují výšku místnosti. Proto se po instalaci může každá místnost zdát dvakrát nebo dokonce třikrát menší než původní verze. V tomto případě je lepší věnovat pozornost levnější a méně složité varianty plátna.

z 1065 Kč/m2

Efektivní variantou, která se výhodně liší svou praktičností jsou napínané stropy s fotografickým tiskem. Kresba na fotografickém tisku se snadno umístit na plátno do jakéhokoli interiéru. Napínané stropy se vzorem ani po čištění neztratí svůj původní vzhled. Jsou odolné, vodotěsné a neabsorbují pachy.

Často se používají v dětských pokojích, aby zdůraznily celkový styl místnosti: hvězdné války, zámky s princeznami a další dětská témata. Plátno nevyžaduje během instalace velké úsilí. Při správné péči bude strop sloužit několik let, aniž by ho bylo nutné znovu natahovat.

K dnešnímu dni existují tři typy tohoto typu stropních konstrukcí. Nejoblíbenější a často používané je plátno s eko solventním tiskem. Provádí se speciálním inkoustem na velkoformátových tiskárnách. Kvalita tisku je nejvyšší – 1440 dpi. Výsledkem je velmi realistický a zářivý obraz.

Ultrafialový tisk se používá jak na PVC fólii, tak na tkanině. Díky jeho nasycení se kvalita nezhorší. Je ekologicky bezpečný i pro dětské pokoje, a proto jej lze bezpečně použít jako finální prvek interiéru.

z 935 Kč/m2

Napínané stropy s osvětlením vám umožní získat jasné a rovnoměrné osvětlení po celém obvodu místnosti. Díky LED pásku s vestavěným dálkovým ovládáním je možné nejen zvolit barvu podsvícení, ale také jej ovládat na dálku. Podsvícené stropy současně spotřebovávají málo energie, což umožňuje významné úspory.

Aktivně se používají k vytvoření příjemné atmosféry v místnostech a halách. Použitá světla pomáhají ve večerních hodinách zpříjemnit atmosféru místnosti. Nepůsobí však jako hlavní osvětlení, ale hrají roli útulného sekundárního faktoru světla.

Díky vybavenému spínači můžete zapnout a vypnout podsvícení na stropě. Funguje to na principu obyčejné lampy, která hraje roli hlavního osvětlení. Současně je jednou z významných výhod možnost instalace spínače vedle postele nebo pohovky. Takže brzy ráno se můžete potěšit teplým světlem nebo večer zapnout tlumená světla, když všichni usnou a doma nastane ticho a klid.

z 980 Kč/m2

Proč jsme vybráni v Blansko?

Objednat si napínaný strop v Blansko je s naší společností velmi jednoduché. Lídři stavebnického segmentu jsou připraveni potěšit své zákazníky širokou škálou takových nátěrů a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Naším cílem je učinit kvalitní materiál cenově dostupným. Proto mezi navrhovanými možnostmi si můžete vybrat takovou, abyste ušetřili.

Naše společnost se postará o individuální přístup a poradí. Pomoc s výběrem pomůže při rozhodování a rychleji zadá objednávku na náš web. Ušetřete svůj čas pro svou rodinu tím, že necháte odborníky v řešit vaše otázky týkající se výběru napínaného stropu v Blansko.

Naše společnost má v Blansko velký výběr napínaných podhledů a širokou škálu barev. Jedná se o lesklé a matné materiály i víceúrovňové podhledy. Také podhledy s foto tiskem a osvětlením pro jedinečný design místnosti. Jakékoli barvy a textury, velikosti a vzory – vše, co naši zákazníci potřebují

365
Dokončené projekty
323
Spokojení zákazníci
12+
Členové týmu
26
Probíhající projekty

Jak si vybrat strop napinany

Aby napínané stropy v Blansko co nejvíce zapadly do interiéru místnosti, je třeba, abyste se nejdříve seznámili s doporučeními pro jejich výběr pro každou místnost zvlášť:
Napinany strop v ložnici
Napínané stropy do ložnice. Při jejich výběru byste se měli nejprve zaměřit na oblast místnosti. Například jednoúrovňové matné stropy budou vypadat dobře v každé ložnici. Pokud máte nízké stropy a malá okna, tak pomohou vizuálně rozšířit prostor. Ve velkých místnostech budou nejlepší volbou dvouúrovňové lesklé stropy, které pomohou rozdělit prostor na zóny a zpříjemnit místnost. Pokud jde o barvu, je třeba se zaměřit na odstíny interiéru, ale je nejlepší zvolit klidné tóny, které pozitivně ovlivňují emoční stav.
Napinany strop v koupelně
Napínané stropy do koupelny. Jasný vzhled a reflexní schopnost lesklých materiálů umožňují nejen vizuálně rozšířit tuto místnost, ale také ji snadno kombinovat s jakýmkoli interiérem. Tento typ stropu pomůže pomocí oslnění skrýt chyby při umístění svítidel na strop. Současně není nutné setrvávat na obyčejném materiálu. V koupelně budou dobře vypadat různé vzory (například s texturou dřeva, kamene nebo kovu). Je však lepší odmítnout víceúrovňové stropy, jelikož by postupem času mohly pod vlivem konstantní vlhkosti ztratit svůj původní tvar.
Napinany strop v kancelářích a domácnostech
Napínané stropy do kanceláře. V této situaci je výběr omezen pouze obecným konceptem a interiérem místnosti. Navzdory tomu jsou v pracovních místnostech preferována matná plátna, nepřítomnost oslnění, které by mohlo přetěžovat oči. Lesklé napínané stropy v Blansko však budou vynikající volbou pro malé konferenční místnosti. Také byste měli pečlivě zvážit výběr ornamentu, abyste neztratili obchodní styl kanceláře (můžete použít vysoce kvalitní tematický 3D tisk). Jinak ve velkých místnostech vypadají dobře jak jednoúrovňové, tak víceúrovňové konstrukce kontrastních barev.
Napinany strop в v dětském pokoji
Napínané stropy do dětského pokoje. Zde je nutné brát v úvahu nejen pohlaví a věk dítěte, ale také osobní preference dítěte. Nezapomeňte na praktickou stránku. Pro děti do 6–7 let jsou proto vhodná plátna s postavami z pohádek nebo jakýkoli jiný tisk fotografií se zábavným a barevným obsahem. Děti ve věku 7-12 let projevují silný zájem o svět kolem sebe, a proto budou vhodnou alternativou stropy s obrázky různých zvířat, objektů vesmíru nebo přírody. Mladiství starší 12 let dávají přednost zdrženlivějším ozdobám a vzorům, které působí uklidňujícím účinkem a uvolňují napětí z očí.

Chcete si objednat napinane strop v Blansko

Zanechte své telefonní číslo a náš manažer vás bude kontaktovat!

Často kladené otázky

Při výběru napinaneho stropu mohou často vyvstávat otázky. Obzvláště pro ty, kteří dosud nenalezli podobné řešení. Proto vám doporučujeme seznámit se s odpověďmi na nejčastější otázky. A pokud po nich stále existují nuance - kontaktujte naše konzultanty
Jaká je cena napínaných stropů v Blansko
Konečná cena napínaných stropů je ovlivněna několika faktory: typ zvolené tkaniny (lesklý / matný); typ konstrukce (víceúrovňové, stoupající, víceúrovňové atd.); náklady na instalaci. Kromě toho byste měli vědět, že instalace podhledů se počítá s ohledem na vlastnosti místnosti. Patří k nim: počet úhlů, vlastnosti stěn, počet lamp, stoupaček a klimatizací. Počáteční náklady na strop jsou uvedeny na 1 m2, přičemž se bere v úvahu instalace ve standardní místnosti (se 4 rohy, přímočarými stěnami, 1 stoupačky a jednou centrální lampou).
Je obtížné udržovat napínaný strop?
v Blansko nabízíme široký výběr podhledů, z nichž každý je svým způsobem jedinečný. Kromě vizuální přitažlivosti jsou všechny možnosti lehce udržitelné. Není třeba používat čisticí prostředky ani speciální žínky. Postačí provést jarní čištění jednou za měsíc. Vezměte nádobu s vodou, můžete přidat trochu mýdla, pokud je strop namontován v kuchyni a je velmi špinavý. A také si zajistěte malou žínku. Namočte ji do mýdlové vody a očistěte stropy. To stačí k udržení čistoty. Současně se pokrytí nezhorší.
Jak se napínané stropy hodí k designu místnosti?
Napínané stropy v Blansko jsou tak rozmanité, že si můžete zajistit opravdu jedinečný interiér. Bez ohledu na styl, který preferujete v interiéru, můžete kombinovat neobvyklé možnosti. Teplejší odstíny a jemné textury, jako je lesk, mohou harmonicky doplňovat prostory klasického designu. A ve školce můžete upevnit stropy pomocí fotografického tisku nebo jedinečných vzorů – víceúrovňové stropy. Díky tomu můžete získat krásný a pohodlný design pro každou místnost.
Jaký typ napínaných stropů je považován za nejdražší?
Náklady na napínané stropy nejsou vždy závislé na jejich typu, protože se bere v úvahu také výrobce a podmínky instalace. Lesklá plátna se tedy instalují poněkud obtížněji, a proto jejich cena může být o 15–20% vyšší. Zatímco cena saténových pláten je o něco nižší než matných (jejich cena se příliš neliší – ne více než 15 %). Dnes je za jeden z nejdražších napínaných stropů považován tzv. "hvězdný strop", s odpovídajícím účinkem hvězdné oblohy, která v domě vytváří útulnost a atmosféru tepla. Tento typ materiálu se nevztahuje na lesklý ani matný materiál a je ideální jak pro školky, tak do koupelny.
Je na napínaném stropě vidět prach?
Prach se usazuje na všech površích, nejviditelnější však bude na následujících podhledech: s lesklým povrchem – dokonale hladký zrcadlový povrch vypadá skvěle, ale má jednu nevýhodu: všechny vady (včetně prachu) jsou na něm jasně viditelné; tmavých barvách – to jsou tmavě nasycené barvy, které dodávají každé místnosti solidní a luxusní vzhled. Avšak v určitém úhlu (s pohybujícím se světlem) bude na takovém plátně jasně viditelný prach. Nejlepší možností v této situaci budou matné strečové stropy v Blansko ve světlých odstínech.
Co se stane s napínaným stropem, pokud nás zatopí sousedi
Napínané stropy v Blansko mají pozoruhodnou vlastnost – vysokou odolnost proti vlhkosti. To znamená, že plátna mohou působit jako nějaký druh ochrany před zatopením sousedy z horních podlaží. V případě, že k takové situaci dojde, veškerá voda se hromadí nad stropem a vytvoří velkou bublinu, z níž bude muset být v budoucnu odstraněna. To lze provést otvorem pro připojení centrálního osvětlovacího zařízení nebo přes okraje plátna. Před tím se ujistěte, že je místnost bez napětí, abyste předešli úrazům elektrickým proudem. V budoucnu může být napínaný strop vysušen a vrácen na své místo.

Hodnocení našich zákazníků

Před objednáním napínaných stropů v Blansko jsem se nemohli rozhodnout, jaký materiál si máme vybrat. Ale tady nám poradci hodně pomohli. Kluci jsou milí, kompetentní a profesionální ve svém oboru. Díky tomu jsme byli s výsledkem a rychlou instalací velmi spokojeni.
Jan
28.04.2020
Rozhodli jsme se nainstalovat napínané stropy v celém našem bytě v Blansko. Zpočátku jsem se velmi obával, zejména o dětský pokoj a koupelnu, ale uplynulo šest měsíců a všechno bylo v pořádku. Žádný zápach z nich ani alergie u dcery. V koupelně není ani plíseň, ani plak. Jsme velmi spokojeni, doporučujeme všem!
Hana
19.04.2020
Firmu jsme v Blansko vybírali dlouho. Tuto společnost nám poradili přátelé a byli jsme spokojeni. Každý ve firme pracuje velmi dobře. Počínaje manažerem, který konzultoval a vypočítal náklady, až po zaměstnance. Příjemnou radostí byla konečná cena, která byla přesně stejná, jako byla vypočítána na začátku. Čestnost je nyní vzácná kvalita.
Martin
03.04.2020
Tuto firmu v Blansko jsem našla na internetu. Zavolala jsem a okamžitě jsem obdržela velmi kvalitní konzultaci. Manažer mi vše detailně vysvětlil a nabídl mi na výběr z několika možností a vypočítal náklady. Hned příští den přišel technik a provedl všechna měření a instalace byla dokončena za 3 dny. Vše rychle a efektivně, doporučuji všem.
Klára
14.03.2020
Chtěl bych poděkovat celému týmu a konzultantovi za dobrou práci! Natahoval jsem stropy v Blansko velmi dlouho, protože můj byt byl vyroben podle exkluzivního projektu. Chtěl jsem, aby stropy zapadly do celého domu. Dělníci zvládli za pár dní a není na co si stěžovat! Byl jsem velice spokojený.
Milan
06.03.2020